Varje ÅR släpper Orrefors och Kosta Boda som bekant många trevliga nyheter

Nedan finner ni material som kan vara både intressant och bra att känna till gällande Orrefors och Kosta Boda.

För att underlätta ert arbete har vi satt samman ett kampanjunderlag, allt detta och lite till finner ni här.

Tveka inte att höra av er till er säljare om ni har några frågor eller funderingar!

 

Bläddra i När Gåvor är Konst - OnStock Höst 2017 eller ladda ner som PDF här: högupplöst eller lågupplöst.

 

 

 

 

 

Ladda ner Kristallkortet här.

 

Ladda ned översikt över gåvokort här.

 

Bläddra i Kosta Boda Bruk Presentation B2B eller ladda ner den här.

 

Prislista Höst 2017 i PDF eller Excel.


kontakta oss på företagsförsäljning

Emon Maasho, Försäljningschef
Telefon: +46 (0) 733 941 031
E-post: emon.maasho@orrefors.se

Joel Brick, Innesälj
Telefon: +46 (0)701 610 815
E-post: joel.brick@orrefors.se

Lisa Hansson, Mälardalen & Norr
Telefon: +46 (0) 701 610 826
E-post: lisa.hansson@orrefors.se

Stephan Erikström, ÅF Mälardalen & Norr
Telefon: +46 (0) 478 346 16
Mobil: +46 (0) 701 610 822
stephan.erikstrom@orrefors.se

Torgny Nilsson, Syd
Telefon: +46 (0) 701 610 805
E-post: torgny.nilsson@orrefors.se

Stina Unosson, Väst
Telefon: +46 (0) 723 836 612 
E-post: stina.unosson@orrefors.se

Sandra Gill, Kundtjänst B2B
Telefon: +46 (0) 478-345 45
E-post: sandra.gill@orrefors.se

Marille Löfgren, Kundtjänst B2B
Telefon: +46 (0) 478-345 28
E-post: marille.lofgren@orrefors.se

Till toppen