VÄXEL

Telefon: 0478-345 00

 

KONSUMENTFRÅGOR

Telefon: 0478-345 29

E-post: info@orrefors.se

 

Kundtjänst

Telefon: 0478-345 50
Öppettider: Måndag-fredag 8.00 - 17.00. Alltid öppet under lunch
Orderläggning: order@orrefors.se

 

Huvudkontor Kosta

Orrefors Kosta Boda AB
Stora vägen 96
SE-360 52 Kosta

Reception i Kosta Boda Art Gallery på hyttgården

Telefon: +46 (0)  478 - 345 00
E-post: info@orrefors.se 

 

Showroom Stockholm

Orrefors Kosta Boda AB
Barnhusgatan 16
SE-111 23 Stockholm
Besök endast efter överenskommelse med säljkontakt.

 

Retail

Peter Sjöö, Försäljningschef
Mobil: +46 (0) 701 610 802
E-post: peter.sjoo@orrefors.se

Niklas Ekander, Syd
​Mobil: +46 (0) 706 711 102
E-post: niklas.ekander@orrefors.se

Margareta Modig, Väst
​Mobil: +46 (0) 701 610 819
E-post: margareta.modig@orrefors.se

Lisa Ederstål, Mälardalen
​Mobile: +46 (0) 701 610 820
E-post: elisabeth.ederstal@orrefors.se

Jennifer Strandberg, Stockholm & Norr
Mobil: +46 (0) 701 610 894
E-post: jennifer.strandberg@orrefors.se

Kerstin Johansson, Kundservice
Telefon: +46 (0) 478-345 53
E-post: kerstin.johansson@orrefors.se

 

Företagsförsäljning

Emon Maasho, Försäljningschef
Telefon: +46 (0) 733 941 031
E-post: emon.maasho@orrefors.se

Nilofar Alizadeh, Innesäljare
Telefon: +46 (0) 701 610 815
Epost: Nilofar.Alizadeh@orrefors.se

Lisa Hansson, Mälardalen & Norr
Telefon: +46 (0) 701 610 826
E-post: lisa.hansson@orrefors.se

Emon Maasho, ÅF Mälardalen & Norr
Telefon: +46 (0) 701 610 818
E-post: emon.maasho@orrefors.se

Torgny Nilsson, Syd
Telefon: +46 (0) 701 610 805
E-post: torgny.nilsson@orrefors.se

Marcus Persson, Väst
Telefon: +46 (0) 723 836 612 
E-post: marcus.persson@orrefors.se

 

Export

Henrik Swartling, Export Sales Director
Telefon: +46 (0) 478-345 36
E-post: henrik.swartling@orrefors.se

Andreas Somfai, Export Area Sales Manager
Phone: +46 (0) 478-346 46
Email: andreas.somfai@orrefors.se

Kristina Sparr, Back Office
Telefon: +46 (0) 478-345 08
E-post: kristina.sparr@orrefors.se

Åsa Hultqvist, Back Office
Telefon: +46 (0) 478-345 28
E-post: asa.hultqvist@orrefors.se

 

OUTLET

Jessica Grahn, Försäljningschef
Telefon: +46 (0) 478-345 04
E-post: jessica.grahn@orrefors.se

 

Marknad

Thomas Hagström, Marknadschef
Telefon: +46 (0) 478 345 63
Epost: thomas.hagstrom@orrefors.se

Theodor Camitz, Marknadsassistent
Telefon: +46 (0) 478 345 60
Epost: theodor.camitz@orrefors.se

Till toppen