Kontakt

Företag

Växel

0478-345 00

Kundtjänst ÅF och företag

+46 (0) 478-345 28
Måndag-Torsdag 8.00 – 17.30
Fredag 8.00 – 16.30
Alltid lunchöppet
Order: order@orrefors.se

Huvudkontor Kosta

Orrefors Kosta Boda AB
Stora vägen 96
360 52 Kosta

Reception på Kosta Boda Art Gallery.

+46 (0) 478 – 345 00
info@orrefors.se

Showroom Stockholm

Orrefors Kosta Boda AB
Barnhusgatan 16
111 23 Stockholm
Besök efter överenskommelse med säljkontakt.

Retail

Peter Sjöö, Försäljningschef
+46 (0) 701 610 802
peter.sjoo@orrefors.se

Niklas Ekander, Syd
+46 (0) 706 711 102
niklas.ekander@orrefors.se

Margareta Modig, Väst
+46 (0) 701 610 819
margareta.modig@orrefors.se

Elisabeth Ederstål, Mälardalen
+46 (0) 701 610 820
elisabeth.ederstal@orrefors.se

Jennifer Strandberg, Stockholm & Norr
+46 (0) 701 610 894
jennifer.strandberg@orrefors.se

Kerstin Johansson, Kundservice
+46 (0) 478-345 53
kerstin.johansson@orrefors.se

B2b

Emon Maasho, Försäljningschef
+46 (0) 733 941 031
emon.maasho@orrefors.se

Joel Brick, Innesälj
+46 (0)701 610 815
joel.brick@orrefors.se

Lisa Hansson, Mälardalen & Norr
+46 (0) 701 610 826
lisa.hansson@orrefors.se

Stephan Erikström, ÅF Mälardalen & Norr
+46 (0) 701 610 822
stephan.erikstrom@orrefors.se

Torgny Nilsson, Syd
+46 (0) 701 610 805
torgny.nilsson@orrefors.se

Stina Unosson, Väst
+46 (0) 723 836 612
stina.unosson@orrefors.se

Sandra Gill, Kundtjänst B2B
+46 (0) 478-345 45
sandra.gill@orrefors.se

Marille Löfgren, Kundtjänst B2B
+46 (0) 478-345 28
marille.lofgren@orrefors.se

Export

Henrik Swartling, Export Sales Director
+46 (0) 478-345 36
henrik.swartling@orrefors.se

Andreas Somfai, Export Area Sales Manager
+46 (0) 478-346 46
andreas.somfai@orrefors.se

Remco Snoeck, Export Area Sales Manager
+46 (0) 701-610 840
remco.snoeck@orrefors.se

Kristina Sparr, Customer Service
+46 (0) 478-345 08
kristina.sparr@orrefors.se

Sandra Gill, Customer Service
+46 (0) 478-345 45
sandra.gill@orrefors.se

Marille Löfgren, Customer Service
+46 (0) 478-345 28
marille.lofgren@orrefors.se

Marketing

Kjell-Olof Askencrantz, Marketing Director
+46 (0)701 610 827
kjell-olof.askencrantz@orrefors.se

Theodor Camitz, Marketing Coordinator
+46 (0)701 610 874
theodor.camitz@orrefors.se

Malin Eriksson, Visual Merchandiser
+46 (0) 478-345 55
malin.eriksson@orrefors.se

Carina Hamnå, Advertising Manager
+46 (0)722 162 544
carina@kampanjab.se

Outlet

Jessica Grahn, försäljningschef
+46 (0) 478-345 04
jessica.grahn@orrefors.se